Zákazková výroba nábytku
Moderná či rustikálna kuchynská linka, pekne dizajnovaná obývacia stena alebo spálňová zostava odzrkadľuje vkus a estetické cítenie majiteľa, pričom tieto nemusia byť ovplyvnené len cenovou úrovňou. Niekedy vhodne zvolený jednoduchý kus nábytku spôsobí oveľa príjemnejšie a útulnejšie, ako prehnaná snaha byť trendy vo všetkom. Je dobré mať pocit slobody, nazbierať množstvo energie do života a cítiť sa dobre v priestoroch, ktoré nazývame našim domovom.

Pre zobrazenie ukážok z našej práce kliknite na obrázok.
 


 • Kuchynské linky
  Kuchynské linky

  Všetky naše kuchynské linky sú robené na mieru. V rámci možností technickej realizovateľnosti v plnej miere rešpektujeme želanie zákazníkov.

  Ďalej...
 • Vstavané skrine
  Vstavané skrine

  Úložného priestoru nikdy nie je dostatok. Pre efektívne využitie každého kúta domu či bytu Vám ponúkame naše riešenie formou vstavaných skríň. Robíme ich na mieru z kvalitných materiálov v dostupných cenových reláciách. Nie všetko, čo je pekné a funkčné musí byť aj drahé!

  Ďalej...
 • Obývacie steny
  Obývacie steny

  Obývacia izba je priestorom, kde členovia rodiny spoločne trávia vo svojom voľnom čase tie najintímnejšie chvíľky, zabávajú sa a oddychujú, súčasne je ale často v iné dni aj miestnosťou na prijímanie návštev...

  Ďalej...
 • Spálne
  Spálne

  Niet osobnejšieho priestoru v dome ako je Vaša spálňa a spálne ostatných členov rodiny a detí... a práve zariadenie izby je tým základným kameňom udávajúcim charakter miestnosti. Obdarte sa priestorom, ktorý presne vystihuje len a len Vás!

  Ďalej...
 • Ďalšie práce
  Ďalšie práce

  Potrebujete kúpeľňovú zostavu, šatník, predsieňový nábytok s vešiakom či zrkadlom alebo máte iné špeciálne priania? Potrebujete zariadiť kanceláriu či pracovňu?

  Ďalej...
...s vôňou DREVA!